Dermatolog dla Afryki

9

Zbliża się czas rozliczeń z Urzędami Skarbowymi.Bardzo proszę o wsparcie mojej działalności na Czarnym Kontynencie poprzez przekazanie 1 % z podatku na cele statutowe fundacji na działalność dermatologiczną. Pieniądze przeznaczone są na zakup leków, środków opatrunkowych, środków czystości ( mydło itp),sprzętu medycznego .

Ja nie pobieram żadnych pieniędzy za swoją działalność, bilety na samolot kupuję z prywatnych środków , a mieszkaniem  i wyżywieniem dzielą się z nami misjonarze, jak również zapewniają nam poprzez swoją obecność bezpieczeństwo.

Przekazując 1 % pomagacie mi państwo w miarę możliwości leczyć  chore dzieci, starców i ubogich ludzi.Wielu  z nich umiera z powodu głodu, niedożywienia i chorób. Wielu tysiącom dzieci afrykańskich pomagają polscy misjonarze oraz lekarze współpracujący z fundacją. Razem możemy żywic i leczyć dzieci ubogie i osierocone, możemy je uczyć, poprawiać ich warunki bytowe oraz sprawiać radość.

Nie bądźmy obojętni!
Podzielmy się 1 procentem podatku
z ubogimi mieszkańcami Afryki!

          Numer KRS: 0000331212

z zaznaczeniem „Dermatolog dla Afryki”

dsc_4553

Reklamy

Informacje o dermatologdlaafryki

dermatologdlaafryki@o2.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Dermatolog dla Afryki

  1. Wichrowe108 pisze:

    Zauważyliście, że już nikt z rządzących na świecie nie wymądrza się, że trzeba dawać „wędkę, a nie rybę”? Ano takie czasy, że jak biedni nie podzielą się z biedniejszymi to żadnej pomocy nie będzie.

    Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s